برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : یکشنبه ۰۰/۹/۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» ارسال عکس فرش منزل و تست دکوراسیون قبل از خرید فرش

تست دکوراسیون قبل از خرید فرش

امروزه توجه به دکوراسیون ، بسیار حایز اهمیت است و افراد به دنبال تطبیق فرش با دکوراسیون و فضای منزلشان هستند . زیبایی فرش در دکوراسیون برای همه واضح و مبرهن است و همه خریداران به دنبال زیباترین فرش ماشینی هستند . اما بسیاری از خریداران در این امر مهم می مانند که کدام رنگ فرش و یا کدام مدل فرش برای دکوراسیون منزلشان بهتر است . ناهماهنگی فرش در درکوراسیون ، بر روحیه افراد تاثیر بدی به جا می گذارد و جلوه بدی را به فضا می دهد . به همین دلیل است که توجه به زیبایی و تطبیق رنگ و مدل فرش با دکوراسیون ، بسیار حایز اهمیت است . برخی از افراد با مراجعه به فروشگاه های آنلاین ، انواع مدل های فرش ماشینی در رنگبندی های مختلف را می بینند و یا اینکه به کارخانه های فرش ماشینی مراجعه می کنند و به صورت فرضی ، بهترین مدل را در تطبیق با دکوراسیون منزلشان انتخاب می کنند . در انتخاب مدل فرش ، خریداران باید بدانند که باید به رنگ پرده ها ، سادگی و یا شلوغ بودن آن ها ، رنگ و طرح مبل ها ، ابعاد اتاق و نحوه چیدمان وسایل منزل دقت کنند . نباید وسایل منزل و مبلمان و فرش ، یک طرح و یک رنگ باشند چون فضایی کسل کننده ایجاد می کند .
فروشگاه فرش کاشان که یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین فرش کاشان است ، تست دکوراسیون قبل از خرید فرش را برای مشتریان انجام می دهد . بدین صورت که مشتریان گرامی ، قبل از خرید ، از دکورسیون منزلشان عکس می گیرند و برای طراحان فروشگاه فرش کاشان ارسال می کنند و سپس بعد از بررسی ، بهترین رنگ و بهترین مدل به مشتری معرفی خواهد شد . ارسال عکس منزل و تست دکوراسیون قبل از خرید فرش ، یک فرصتی است طلایی برای خریداران تا بتوانند دکوراسیون منزلشان را به نحو احسنت زیبا کنند . این تست برای همه هموطنان رایگان می باشد .
کدام فرش برای منزلمان بهتر است ؟
بسیاری از خریداران ، با سلیقه خودشان می خواهند فرش منزلشان را انتخاب کنند . به همین منظور فروشگاه فرش کاشان ، موارد زیر را بیان می کند تا بتواند به خریداران قبل از خرید کمک کند :
- برای فضاهایی که دارای پرده های طرح دار و مبلمان طرح دار است ، بهتر است از فرش های ساده و خلوت تر استفاده کنید و در ضمن فضاهایی که پرده های ساده و مبلمان ساده دارند ، بهتر است از فرش های شلوغ با طرح های پیچیده استفاده شود .
- بهتر است رنگ مبل با پرده و فرش یکجور نباشد تا فضا ، یکنواخت نشود و دلزدگی ایجاد نشود .
- فرش های 1200 شانه و 1500 شانه و فرش های 1000 شانه بهتر است برای قسمت پذیرایی و مکان هایی که کمتر در معرض پاخور شدن و رفت و آمد هست ، استفاده شود ، چون ضخامت این محصولات کمتر و زیبایی آن ها بیشتر است . فرش های 700 شانه و 500 شانه برای مکان های پررفت و آمد و مکان هایی که در معرض پاخور شدن هستند مناسب است . ضخامت این محصولات بسیار عالی و زیبایی و ظرافت آن ها کمتر است .
- زیبایی فرش های آکریلیک نسبت به محصولات پلی استر و نایلونی بیشتر است . این محصولات بدون پرزدهی هستند و رنگ بندی شفاف و درخشانی دارند . علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که دارند دارای کیفیت و مقاومت عالی نیز می باشند . به همین دلیل بهتر است از فرش های آکریلیک استفاده شود .
طراحان فروشگاه فرش کاشان ، همه روزه برای مشاوره در زمینه خرید فرش مناسب برای دکوراسیون ، در خدمت هموطنان عزیز می باشند .
برای مشاوره با فروشگاه فرش کاشان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :
واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  فرش ایده آل جهیزیه عروس
•  علت زردی ریشه در فرش ماشینی و چگونگی رفع آن
•  فرش خوب چی بخرم ؟
•  فرش آشپزخانه عروس و داماد
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه